109
Penis

Penis Nasıl Uzatılır


Penis Nasıl Uzatılır

Penis nasıl uzatılır, penis nasıl uzatılır  diye düşünüyorsanız cevabı çok basit. Penis Uzatıcı ve Büyütücü pompalar ile penisiniz uzayacak. Penis uzatıcı pompalar en kaliteli penis uzatıcılarıdır.

 

Penis uzatma
Penis uzatma yordamı esas toplam penis uzunluğu yaklaşık üçte biri yapar vücudun içinde gizlidir penis parçası exteriorises. Penis uzatma bir düşük abdominal insizyonu ile penis dibinde ligament kesim tarafından yapılır. Bu bağ "adam ipler çadır" hareket ve kopmuş, doğal olarak uzatmak penis izin verme. Doku daha sonra kasık kemiğine ve uzatılmış penis arasında yer alıyor.

Penis uzunluğunu istirahat çok değişkendir ve penis akan kan miktarını bir yansımasıdır. Penis soğuk hava sıcak havalarda daha büyük görünüyor olmasıdır. Eğer bir 100 erkek bir grup almak olduğunu ve erkeklerin yaklaşık % 50'si 15 cms (6 inç) %25 gerilmiş penis uzunluğu olurdu onların gerilmiş penis uzunluğu (bir uluslararası standart) ölçülen uzun olacağını ve % 25 daha kısa olacaktır. Gerilmiş penis uzunluğu  en çok dik uzunluğu ile ilişkilendirir ve aslında ereksiyon elde edebilirsiniz uzunluğu en fazla olabilir. Çoğu zaman doğru dik uzunluk  azdır. Bazı cerrahlar insanların çoğu sadece Penis sarkık uzunluğunu artırma baktılar ki iddia. PENİS NASIL UZATILIR diye araştırma yapan bilim insanları 42 yılda penis büyütme isteyen insanların çoğu sarkık ve dik uzunluğunda bir artış istediğinizi deneyimdir. Bu sadece sadece sarkık boyutunda bir artış isteyen nadir kişidir.

Penis uzunluğu elde artan önceki operasyonlar birçoğu sadece sarkık durumda artar.
 bu çocukların ergenlik geçmişti bir kez onun önceki yordamları artan bir dik uzunluğunda sonuçlandı değil keşfetti. Sonuç olarak yaptığı işlemi günümüzde kullanılan bir değiştiren ve o şimdi uzunluğu sarkık ve dik artışlar elde. Aslında onun işlem dik uzunluk artışlar üretebilen tek  Bu işlem patentli gibi sadece, Avustralya, Avustralya Merkezi penis cerrahi yapılabilir.

Kolan büyütme
Penis genişletmek için dermal yağ greft cilt altında penisin ereksiyon silindir genişletmek için mide veya kalça alınan  tercih ediyor. Bu çapı artış intra-pubic bölgede derin dokulara yazıp geri bile mil boyunca sağlar.

Yağ enjeksiyonu bu tekniği ile kalıcı değildir. Bazı cerrahlar bir % 29 tutma eklenen yağ iddia ama deneyimi genellikle çok daha az % 29 olduğunu ve tüm eklenen yağ olabilir ve genellikle tamamen yok yok. Kötü hala bazı yağ çok deforme olmuş bir Penis (Arnavut kaldırımı taşı Penis) kaynaklanan topaklar (Pseudo-Lipomas) olarak devam. Bu daha da onun düzeltmesi için cerrahi gerektirir.
artık yağ enjeksiyonu teknik sunar ve çok geç 1910 yılından bu yana yapmamıştır nedeni budur.

Penis genişletmek için ikinci yordamı dermal yağ aşılama tarafından yapılır. Dermal yağ greft kalça/uyluk kat veya karın alınan ve penis mili cilt altında eklenmiş.
 

İki yordam genişletme ve uzatma aynı anda veya ayrı ayrı gerçekleştirilebilir.
Sigara ameliyat öncesi iki hafta durdurulmalıdır. Her iki gün cerrahi olgu genel anestezi altında yapılır.

NB Değil sünnet hastalarda eşzamanlı sünnet o sağlam aşağıdaki penis genişleme devam etmesi durumunda, kalınlaşmış sünnet derisi neden olabilir sorunları önlemek için gerekebilir.

Penis uzatmak  için yağ enjeksiyonu ve dermal yağ greft kullanma arasındaki fark nedir?
Enjeksiyonla genellikle yağ transferi mükemmel ilk sonuçları var, ama zamanla yağ vücuda emilir. Hastaların önemli bir kısmı, bazı cepler yağ kalıcı ve çarpık ve pütürlü bir görünüme neden. Bu onarım için çok zor olabilir ve genellikle dermal yağ aşılama tercih edilen ilk teknik olduğunu bu yüzden dermal yağ greft cerrahisi tarafından ardından geri kalan yağ tamamen kaldırılmasını gerektirir.

Ben kendi şeklini ve boyutunu seçebilir miyim?
Herkesin penis büyüklüğü ve şekli farklı, nedenle genişleme mümkün ölçüde hastanın bireysel anatomisi üzerinde bağlıdır. Bunu söyledikten sonra penis uzunluğu genellikle dik durumda 2.5 ile 5 cm arasında artış olabilir ve sarkık haliyle uzunluğu genellikle katına olabilir. Genişliği yaklaşık 1-2 cm sarkık ve dik durumda artırılabilir.